Yıldırım Şirketler Grubu - Bina/Site Yönetimi
Bina/Site Yönetimi

Daire sayısı 8 ve daha fazla olan binalarda, yönetici seçimi zorunludur. Kendi içinden yönetici seçilemeyen binalarda veya zaman ve kanunların tam bilinmemesi nedeniyle yöneticinin yetersiz kaldığı durumlarda ya da bina içinde komşuluk ilişkilerinin bozulmasının önlenmesi hedeflendiğinde, profesyonel yönetim firmaları devreye girer.

Günümüzde insanların yaşam alanları geçmişe göre farklılıklar göstermektedir. Daha önceleri müstakil alanları tercih eden insanlar özellikle son yıllarda site ve benzeri toplu alanları tercih etmeye başlamıştır. Bu toplu şekilde gerçekleştirilen yaşantının olumlu yanları olduğu gibi olumsuz yönleri de bulunmaktadır. Olumsuz yönlerinden bir tanesi de site yönetme konusunda yaşanan sorunlardır. Çok fazla kişi bulunan sitelerin ortak kullanım alanlarının yönetilmesi, kurallarının belirlenmesi, harcamalarının yapılması gibi pek çok farklı konu, site içerisinde yaşayan kişiler için sorun oluşturabilmektedir. Bu sorunların aşılması için Yıldırım Şirketler Grubu bina/site yönetimi firması olarak özel hizmet vermekteyiz. Sitelerde ve kalabalık binalarda/sitelerde verilen özel hizmet ile sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Profesyonel Yönetim Hizmetleri

Yıldırım Şirketler Grubu bina/site yönetimi olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Sitelerin ve çok sayıda daire bulunan binaların/sitelerin yönetimi her zaman sorunlar yaşanmasına neden olur. Her daire içerisinde yaşayan kişilerin farklı anlayışta olması ve benzeri sebeplerle özellikle ortak kullanım alanlarının yönetiminde sorunlar ortaya çıkar. Bu alanların kontrol edilmesi ve yönetilmesi için para toplanması ve harcamaların yapılması en sık karşılaşılan sorunlardandır. Bunları ortadan kaldırmak, site alanlarını ve apartmanları en iyi şekilde yönetmek için firma olarak hizmet sunuyoruz. Apartmanlarınızın yönetiminin yükünü sizden alarak sizleri rahatlatıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışı ile verilen hizmetler sayesinde apartmanlarınız sorunsuz hale gelmektedir.

Apartman Yönetim İşlemleri

Firma olarak apartman yönetimi alanında farklı konularda hizmetler sunmaktayız. Apartmanların ortak kullanım alanlarının temizliği bu hizmet seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Binaların/sitelerin çevresi, giriş kısımları, asansörler ve merdivenleri temizlenmesi işlemleri belli aralıklar ile hizmet olarak sunulmaktadır. Bu alanların sürekli olarak temiz kalması için bu hizmetler tavsiye edilmektedir. Verilen diğer hizmetler içerisinde mali konuların takip edilmesi bulunmaktadır. Site ve apartman içerisinde belirlenmiş olan aidatların toplanması, takip edilmesi ve bu aidatların harcanması işlemleri bu seçenek içerisinde yer alır. Apartmanların ve sitelerin genel giderleri ile birlikte bakım onarım masrafları gibi masraflar bu aidatlar ile yapılmaktadır. Aidat yönetimi hizmeti ile bu işlemler kolay şekilde halledilebilmektedir.

Yönetimini Yaptığımız Bazı Binalar Aşağıdaki Gibidir..

• Delta Deluxe Residence - 1047 Bağımsız Bölüm
• Delta Towers 2 Residence - 442 Bağımsız Bölüm
• Gümüş Referans - 255 Bağımsız Bölüm
• Başyapıt First Class - 149 Bağımsız Bölüm
• Gümüş Panorama (Teslim Edilmek Üzere)