Yıldırım Şirketler Grubu - Profesyonel Temizlik
Profesyonel Temizlik

Sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek müşterilerine profesyonel hizmet sunmayı görev edinmiş olan Yıldırım Şirketler Grubu kurulduğu günden beri “iş etiği, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti” prensiplerini kendisine temel edinmiştir.

Zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız ofis, büro, ve iş yerlerinizde rahat ve temiz bir ortam sağlamak için profesyonel ekibimizle temizlik hizmeti vermekteyiz.

Temizlik te kullandığımız kimyasalların (TSE'ye uygun), kullanıacak alana göre, en kaliteli ürünü kullanıp, hizmet esnasında siz müşterilerimizin bizlere emanet ettiği ev veya işyerlerinizin,hiyen koşullarına göre hiç bir zarar görmeden temizlenip teslim edilmesidir.

Ev Temizliği

Konut ve Meskenlerin konumuna göre, İNŞAAT ve TADİLAT sonrası, İLAÇLAMA ve TAŞINMA sonrası, DOĞAL AFET ( yangın, su basması vb.) ikamet halinde oturulan EŞYALI KONUT olmak üzere birkaç çeşittir. Ev temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda Temizlik hizmetinin ifası için gerekli tüm kimyasal ve ekipmanlar, Personel, Ulaşım ve Yemek giderleri tarafımızdan karşılanacak olup EKSTRE bir ücret talebinde bulunulmayacaktır. İkamet alanlarımız bizler için iç dünyamızın dışa dönük tek göstergesidir. Temizlik hizmeti kadar bu hizmetin ifası esnasında konutta bilinçsiz uygulamalardan meydana gelecek hasarlarda düşünülüp bu konuda uzman ekip tarafından lokal kimyasal kullanımı ile ( kullanılacak alanın türüne ve dokusuna göre) olabilecek en üst düzeyde hijyen sağlanmalıdır. Konut temizliklerinizi metre kare sınırlaması koymadan sizin talep ettiğiniz kalitede hizmeti aldığınızı beyan edeceğiniz ana kadar TAVANDAN TABANA, bir iş günü içerisinde ANAHTAR TESLİM tamamlamaktadır.

Ofis Temizliği

Zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz OFİS, BÜRO ve İŞ YERLERİNİZDE rahat ve temiz bir ortam sağlamak için Full-Time (sürekli görev alacak bordrolu temizlik hizmetleri), Part-Time ( Günün belli saatleri, haftanın-ayın belli günleri, haftada-on beş günde-ayda bir seferlik ) seçenekleri ile profesyonel personel, cazip fiyat ve yüksek kalite standartlarında temizlik hizmetlerinize TALİBİZ.. Tüm ofis mobilyaları, jaluzi, stor perde, bekleme ve misafir oturma gurupları, pencereler, cam paravan ve aynalar, banyo ve lavabolar, aydınlatma aparatları, havalandırma aksesuarları, zemin kaplamaları, raf, tezgah ve vitrin temizlikleri kısacası temizlenmesi gereken her nokta. Çalıştığınız alanın temizliğini biz üstlenelim, sizde bu temiz ortamda çalışmanın keyfini sürün.

İnşaat / Tadilat Sonrası Temizlik

İnşaat ve tadilat sonrasında Ev, Ofis, İş Yeri Gibi mekânların temizliği konusunda A'dan, Z'ye inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz. Moloz, hafriyat atımı, zemin cam ve muhtelif alanlara yapışmış çimento silikon, alçı kalıntıları, Camlar, kapı ve pencereler, fayans ve parkeler, mermer ve ıslak zeminler vb. her türlü inşaat kalıntılarını ortadan kaldırıp inşaat sonrası anahtar teslim Detaylı Genel temizlik hizmeti sunmaktayız.